Effective Advisor sp. z o.o.

ul. Komuny Paryskiej 110A

32-020 Kraków

KONTAKT  

Kodeks dobrych praktyk

 

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby być źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. 

Tworzymy wspólnotę 

 

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem budujemy społeczność. 

 

Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Jesteśmy członkiem Centrum Inicjatyw Zawodowych oraz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki

 

Synergia Kancelaryjna

 

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

 

Współpraca 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, energię i świeżą krew. Szukamy partnerów i współpracowników, mających nawyk nieustannego doskonalenia się

 

785 -474-107

biuro@effectiveadvisor.pl


Wypełnij formularz on-line

Nieodłącznym elementem instalacji fotowoltaicznej są moduły fotowoltaiczne, których umocowany  wzajemnie szereg  zmontowany i okablowany, tworzy tzw. panel fotowoltaiczny. W swojej ofercie korzystamy z produktów pochodzących wyłącznie od autoryzowanych dystrybutorów wiodących modułów PV, montując panele fotowoltaiczne o parametrach zgodnie z życzeniem klienta. Podczas rozmowy z doradcą technicznym mogą państwo wybrać zestaw spełniające najbardziej wyszukane kryteria: kraj pochodzenia producenta, liczba lat na rynku, długość trwania gwarancji na produkt/moc, miejsce w rankingach fotowoltaicznych, zastosowana technologia modułu (Perc, Half-cut, itp.), czy kwestie estetyczne: jasna rama, czarna rama, albo full black moduł ze złączami pn, czy bez.  Przygotowując się na spotkanie z doradca technicznym, aby spotkanie było możliwie najbardziej efektywne, zalecamy z zapoznaniem się z polecanymi przez nas producentami i ich ofertą produktową, zaznaczając, że technicznie jesteśmy wstanie zamontować każdy panel i ogranicza nas tylko wyszukanie dystrybutora z cenami korzystnymi dla naszych klientów. 

Moduly fotowoltaiczne:

Falownik:

Sercem instalacji fotowoltaicznej jest falownik, nazywany potocznie inwerterem (spolszczenie ang. inverter), mający w instalacji fotowoltaicznej zamienić prąd stały, dostarczany przez moduły fotowoltaiczne, na prąd zmienny. Wybór odpowiedniego falownika jest podyktowany nie tylko jego podstawową funkcją, lecz również dodatkowymi możliwościami jakie są oferowane przez producentów: monitoring instalacji przez wi-fi, właściwości przeciwpożarowe, inteligentne zarządzanie modułami w celu maksymalizacji produkcji energii. Kontaktując się z naszym doradcą technicznym - klient ma możliwość zaprojektować instalacje nie tylko na bieżące zużycie energii, ale zaprojektować instalację tak, aby w przyszłości można było ją rozbudować o dodatkowe moduły, bez konieczności wymiany falownika (!). Takie innowacyjne podejście pozwala klientom zaoszczędzić, w zależności od skali inwestycji, tysiące złotych. 

Moduły PREMIUM

Moduły TIER-1

Moduły POLSKIE

Profesjonalna kadra

Naszym zespołem kierują ludzie po studiach związanych z energetyką oraz OZE na AGH, a także o prawniczo-ekonomicznym wykształceniu. Taka mieszanka pozwala na zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie. 

Doświadczeni monterzy

Współpracujemy wyłączenie z  monterami posiadającymi doświadczeniu na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów  PV oraz doradców technicznych. 

Zainwestuj w fotowoltaike!

Podnieś wartość swojej nieruchomości

Obniż wydatki na prąd do kilku złotych rocznie

Zadbaj o środowisko naturalne oraz zdrowie swoich najbliższych

Już dziś stań się właścicielem własnej mikroinstalacji fotowoltaicznej, zostań prosumentem!

 

 

Skontaktuj się już teraz i poznaj szacunkową ofertę!

Rodzaj inwestycji
Wysokość rachunku za prąd
Adres
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kompleksowa usługa — od pierwszego kontaktu do końca trwania gwarancji!

Zestaw fotowoltaiczny:

Dobrze dobrany i zamontowany zestaw fotowoltaiczny jest gwarancją cieszenia się z niezależności energetycznej własnego budynku przez długie lata. Decydując się na zakup instalacji fotowoltaicznej koniecznej zapoznaj się z naszymi możliwościami - ogranicza nas tylko istniejąca technologia! Technicznie jesteśmy wstanie zaprojektować, zamontować oraz uzyskać pozwolenia dla każdej instalacji powstałej zgodnie z lege artis.  Dowiedz się na czym lubimy pracować i wypełnij formularz zgłoszeniowy!