Współpraca z rodziną Gruca pozwoliła mi zwiększyć zyski o 50% 

Marcin Miarka 

Negocjacje prowadzone za pośrednictwem rodziny Gruca pozwoliły obniżyć mi koszt kredytu hipotecznego o 3% !

Józef Kościelny

Chciałaem sprzedać mieszkanie po kliencie za 330k pln, Rodzina Gruca pokazała, że kilka miesięcy czekania da szansę je sprzedać za 380k pln

Zdzisław Stuglik

Co mówią nasi klienci?

 

 

 

 

 

 

 

 

Proces współpracy

1.Poznajmy się 

Ut molestie a, ultricies portaurna commodo.

2.

Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus.

3.

Quisque lorem tortor fringilla, vestibulum id, eleifend justo.

4.

Cum sociis natoque penatibus et ultrices volutpat set.

Kodeks dobrych praktyk

 

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby być źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. 

Tworzymy wspólnotę 

 

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem budujemy społeczność. 

 

Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Jesteśmy członkiem Centrum Inicjatyw Zawodowych oraz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki

 

Synergia Kancelaryjna

 

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

 

Współpraca 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, energię i świeżą krew. Szukamy partnerów i współpracowników, mających nawyk nieustannego doskonalenia się

 

785 -474-107

biuro@effectiveadvisor.pl


Wypełnij formularz on-line


Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Spółka Effective Advisor powstała w celu kompleksowego rozwiązywania problemów  przedsiębiorstw  lub gospodarstw domowych; od momentu ich założenia spółek (świadczymy usługi z zakresu zakładania spółek,  wirtualne biuro), po ich likwidację (restrukturyzacja przedsiębiorstw). Nasza działalność skupia się na rozwiązywaniu większości problemów z jakimi borykają się przedsiębiorstwa/gospodarstwa domowe: pomagamy uzyskać finansowanie (kredyty gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, konsolidacyjne, leasingi, factoring, dotacje unijne, pup), zabezpieczyć się na ryzyko powstania zdarzeń losowych (ubezpieczenia zdrowotne, na życie, majątkowe, komunikacyjne itp), a także doradzamy jak efektywnie wykorzystać zgromadzoną nadwyżkę (inwestycje w nieruchomości, farmy fotowoltaiczne, aparthotele, czy alternatywne). Jednak to wyliczenie nie wyczerpuje zakresu naszej działalności. Wspieramy naszych klientów zarówno w kontaktach z organami skarbowymi już na etapie odpowiedniego księgowania ich rachunków, jak również później w ich kontaktach podczas postępowań podatkowych i spraw sądowoadministracyjncyh w WSA i NSA. Takimi transakcjami, które przeważnie są przedmiotem sporu w postępowaniu przed KAS są zwłaszcza zakupy nieruchomości i samochody, od których pomagamy odzyskać nadpłacony podatek VAT, a także całkowicie kompleksowo znaleźć odpowiedni przedmiot, ubezpieczyć go czy pozyskać finansowanie, nawet bez BIK i KRD. Prowadząc odpowiedzialny biznes, dbamy by nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie dlatego świadczymy usługi mające na celu uzyskanie odszkodowania, w tym od instytucji finansowych (kredyty frankowe).

O nas

Świadczymy szereg usług prawnych i finansowe, wsparcie w kwestiach zagadnień podatkowych, prowadzeniu ksiąg handlowych, sporządzaniu biznesplanów, pomoc w uzyskaniu dofinansowań unijnych. 

Doradztwo gospodarcze 

Zespół Doradztwa Finansowego świadczy kompleksowe usługi doradztwa, przy restrukturyzacji przedsiębiorstwa, przy pozyskiwaniu finansowania oraz w zakresie zarządzania ryzykiem, czy inwestowaniu efektywnie środków. 

Doradztwo finansowe

Szerokie kontakty w różnych branżach, które wypracowaliśmy przez lata naszych działań pozwalają nam negocjować dla Państwa umowy finansowe, dbając o ich aspekty prawne. Ponadto jesteśmy w stanie zapewnić Państwu zakup przedmiotów, które mają być finansowane (w szczególności pojazdów) w najlepszych cenach na rynku.

Doradztwo produktowe 

Przedmiot działalności

Najtańszy kredyt

Dojazd doradcy mobilnego

Pieniądze na koncie nawet w 24h

Indywidualną analizę specjalisty

Bez zbędnych zapytań w BIK

Porównanie ofert wielu banków w jednym miejscu

Nawet 3-krotnie większą szanse na kredyt

Wsparcie po-kredytowe naszego zespołu

Korzyści ze współpracy z nami

Effective Advisor sp. z o.o.

ul. Komuny Paryskiej 110A

32-020 Kraków

KONTAKT