Kodeks dobrych praktyk

 

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby być źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. 

Tworzymy wspólnotę 

 

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem budujemy społeczność. 

 

Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Jesteśmy członkiem Centrum Inicjatyw Zawodowych oraz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki

 

Synergia Kancelaryjna

 

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

 

Współpraca 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, energię i świeżą krew. Szukamy partnerów i współpracowników, mających nawyk nieustannego doskonalenia się

 

785 -474-107

biuro@effectiveadvisor.pl


Wypełnij formularz on-line

Oddłużanie

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Uczciwie przyznajemy, że mimo wielkich chęci, nie jesteśmy wstanie każdego klienta wyciągnąć z finansowego dołka. Niektóre przypadki są ciężkie i klient sam musi dołożyć starań, aby dać radę się wygrzebać z długów. Uważamy jako kancelaria, że więcej swobód daje życie bez długów i to jest stan pożądany, do którego należy dążyć, natomiast zdajemy sobie sprawę, że przy wielu błędach w uregulowaniu o egzekucji komorniczej można prowadzić względnie normalne życie razem z długami. 

 

W ostatnim czasie relatywnie dużo klientów ma problemy z BIK, KRD, Komornikiem, a także z płynnością finansową. Jest to znak naszych czasów i nie można nie zauważyć, że jest to skorelowane ze skutkami zwalczania epidemii. 

 

Wychodząc na przeciw tej części naszych klientów, chcemy zaproponować współprace w zakresie wychodzenia z długów. Niestety, a może staty tylko nieliczne firmy pożyczkowe zajmują się klientami mającymi długi, więc w tym obszarze nie zawsze możemy pomóc. Natomiast, jako kancelaria możemy zaoferować usługi wspierające proces wychodzenia z długów:

 

* Czyszczenie BIK - usługa jest skierowana do tych osób, które mają już spłacone wszystkie długi na bieżąco i nie mogą wziąć kredytu z powodu jakiś głupot widniejących w papierach. 

 

* Refinansowanie kredytu - usługa jest skierowana do osób, które mają jakiś kredyt i chcieliby poszukać korzystniejszej oferty w innym banku. 

 

* Konsolidacja kredytu - w sytuacji gdy ma się kilka długów, można zaciągnąć jeden większy, w celu obniżenia rat pozostałych. To sprawdza się zwłaszcza, gdy ma się kredyty wysoko oprocentowane jak kredyt gotówkowy, samochodowy i hipotekę. Wtedy można zaciągnąć wszystkie pod jeden mniejszy by obniżyć marże pozostałych. 

 

* Upadłość konsumencka - jest adresowane do konsumentów, byłych prezesów spółek z o.o., a także byłych przedsiębiorców. Ma na celu całkowite umorzenie długów, po przejściu odpowiedniej procedury i spieniężeniu majątku. 

 

* Postępowanie upadłościowe i naprawcze - jest kierowane do przedsiębiorstw, w zależności od sytuacji finansowej może doprowadzić do uzdrowienia finansów przedsiębiorstw przez częściowe umorzenie długów lub rozłożenie ich w czasie,  jak również całkowitym zlicytowaniu przedsiębiorstwa, spieniężenia i zaspokojeniu wierzycieli z masy upadłościowej. 

 

W tym rozdziale umieszczamy też postępowania mające na celu poprawę sytuacji ekonomicznej klientów przez obniżenie raty kredytowej, zwrot części prowizji:

 

* Oddłużanie - dla tych klientów, którzy spłacili wcześniej niż wymaganym terminie kredyt istnieje możliwość zwrotu nadpłaconych pieniędzy. 

 

* Kredyty frankowe - w zależności od sytuacji może dojść do obniżenia sumy płaconych rat, zwrotu części środków, unieważnienia umowy. 

 

Uważamy, że tak zakrojone usługi nie tworzą żadnego konfliktu interesów pomiędzy nami jako pośrednikami finansowymi, a bankami, jak pośrednikami finansowymi a klientami. Uważamy, że prawidłowe rozliczenia między klientami są źródłem budowania zdrowych, długoterminowych relacji, które skutkują kolejnymi owocnymi umowami. Dlatego staramy się dbać o naszych klientów, by ich kontakt z bankiem był pełny satysfakcji, a nie frustracji i pełen oskarżeń. 

Effective Advisor sp. z o.o.

ul. Komuny Paryskiej 110A

32-020 Kraków

KONTAKT