Effective Advisor sp. z o.o.

ul. Komuny Paryskiej 110A

32-020 Kraków

KONTAKT  

Kodeks dobrych praktyk

 

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby być źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. 

Tworzymy wspólnotę 

 

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem budujemy społeczność. 

 

Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Jesteśmy członkiem Centrum Inicjatyw Zawodowych oraz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki

 

Synergia Kancelaryjna

 

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

 

Współpraca 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, energię i świeżą krew. Szukamy partnerów i współpracowników, mających nawyk nieustannego doskonalenia się

 

785 -474-107

biuro@effectiveadvisor.pl


Wypełnij formularz on-line

Jest poprawa sytuacji klientów biznesowych lub indywidualnych na rynku finansowym. Wykorzystujemy do tego narzędzia "synergia kancelaryjna", jak również odpowiednie kadry "doradca finansowy 2.0", aby wspólnymi siłami poprawić jakość świadczonych usług na rynku finansowym. 

 

 

 

 

Rola Doradcy Finansowego 2.0 wyrasta z rezultatów synergii: stara się rozwiązać problem klienta przy użycia wszystkich możliwych środków jakimi dysponuje rynek. Przez możliwość oddelegowania zadań do specjalistycznych kadr, pełni rolę menagera zarządzającego zmianą. Mając dostęp do bogatej bazy produktowej może zaspokoić główne cele i potrzeby konsumentów.

 

 

 

 

Effective Advisor jest częścią grupy holdingowej Gruca sp z. o. o. posiadającej odpowiednie doświadczenie biznesowe w zarządzaniu dużymi projektami. Spółka Effective Advisor powstała w 2014r, od początku przyświecał jej cel rozwiązywania kompleksowego problemów przedsiębiorstw lub gospodarstw domowych; nie tylko pod względem prawnym, ale również finansowym, ułatwiając dopasowanie odpowiedniego produktu do ich potrzeb.

 

Nasza działalność koncentruje się na długoterminowym, przekrojowym i przede wszystkim zorientowanym na Klienta doradztwie finansowym i prawnym klientów indywidualnych lub klientów biznesowych. Dzięki naszej współpracy z ponad 100 wiodącymi na rynku partnerami produktowymi zapewniamy naszym Klientom najwyższej klasy rozwiązania finansowe i prawne dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

 

 

 

O nas

Doradztwo prawne, Consulting, Doradztwo finansowe, Samochody, Księgowość, Nieruchomości

Misja

Synergia kancelaryjna

Doradca finansowy 2.0

Synergia kancelaryjna Są kancelarie prawne, są też i finansowe. W Effective Advisor wierzymy, że 1 + 1, czasem daje więcej niż 2; dlatego powołaliśmy kancelarie interdyscyplinarną zorientowaną na finanse! 

Wykorzystanie potencjału instrumentów finansowych oraz rozwiązań prawnych mających na celu poprawę systuacje gospodarczą naszych klientów, zarówno biznesowych, jak również indywidualnych. Synergia kancelaryjna jest rozwinięciem misji przedsiębiorstwa do kompleksowego zaspokojania potrzeb naszych klientów. Efektem jest multiplikacja rozwiązań potrzeb naszych klientów. 

 

 

 

 

O nas