Kodeks dobrych praktyk

 

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby być źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. 

Tworzymy wspólnotę 

 

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem budujemy społeczność. 

 

Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Jesteśmy członkiem Centrum Inicjatyw Zawodowych oraz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki

 

Synergia Kancelaryjna

 

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

 

Współpraca 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, energię i świeżą krew. Szukamy partnerów i współpracowników, mających nawyk nieustannego doskonalenia się

 

785 -474-107

biuro@effectiveadvisor.pl


Wypełnij formularz on-line

Kariera

Zapraszamy do kontaktu z nami osoby ambitne, nastawione na rozwój osobisty i pogłębianie wiedzy z obszaru finansów, i prawa. Dajemy możliwość rozwoju w w młodym, dynamicznym zespole. Głodni wiedzy nieustannie zwiększamy potencjał naszych specjalistów poprzez cykliczne szkolenia. 

Doradca klienta

Trafiłeś tu, bo bezczelnie uważasz, że jesteś ambitny, kreatywny, nastawiony na rozwój osobisty? Chcesz, żebyśmy dali odpowiednią Tobie szansę, bo wyobrażasz sobie siebie w roli doradcy finansowego? Chcesz tylko możliwości byś mógł nam zademonstrować jak wiele potrafisz, jak wiele wiesz? Pewnie przeczytałeś też setki książek o rozwoju osobistym? Masz za sobą nie jedną randkę z ekonomią Samuelsona i Nordhausa, może czytałeś je komperatywistycznie z Fischerem, szukając różnic, skupiając się na cechach wspólnych? My czytaliśmy. Nie owijamy w bawełnę, jest to ciężki kawałek chleba, początki są trudne, ale możliwość niesienia wsparcia klientom w podejmowaniu przez nich trudnych decyzji finansowych niesie za sobą ogromną satysfakcję. Pewnie zauważyłeś, że mamy w ofercie bardzo szeroka gamę produktów "coś zawsze się sprzeda", ale to nie prawda. To jest boot camp dla silnych  mężczyzn i kobiet. Nie puszczamy żółtodziobów do klientów, gdyż mamy wysokie standardy jego obsługi. Damy Ci wędkę i pełno wartościowych wskazówek, jednak ten kij ma dwa końce: przed Tobą ogrom pracy , z której owoców żyjesz, co zasiejesz, to zbierzesz i nie ma drogi na skróty. Ta praca to przygoda na całe życie, z możliwością awansu, rozwoju osobistego oraz podniesienia kwalfikacji zawodowych. Dalej uważasz, że jesteś ambitny, czy ,parafrazując klasyka, "już z góry założyłeś zanim jeszcze spróbowałeś, że sprawie nie podołasz?"

Franczyza

Oferta jest skierowana do profesjonalnych podmiotów chcących powiększyć swój asortyment o usługi prawne, finansowe a także produktowe. Idealnym partnerem biznesowym jest podmiot już świadczący usługi na rynku prawnym, finansowym, motoryzacyjnym lub nieruchomości. Natomiast rozważymy zgłoszeń z innych  gałęzi gospodarki. Nasza oferta ograniczona jest terytorialnie, w takim znaczeniu, że nie wyobrażamy sobie, aby znajdowały się obok siebie bliżej niż w odstępie 3km, natomiast posiadając odpowiednie doświadczenie życiowe, zdajemy sobie sprawę, że gdy ktoś ma odpowiednie kontakty biznesowe w innym miejscu, to samodzielnie może zawrzeć z nim umowę. Ze swojej strony, w miarę możliwości, a także biorąc pod uwagę konkurencyjne, zrzeszone punkty, dostarczamy klientów pod usługi ujęte franczyzną, a także za uzgodnioną indywidualnie prowizję, produkty lub usługi świadczone przez franczyznobiorce. 

 

 

 

Zatrudnimy:
- doradców klienta
- pośredników finansowych 
- telemarketerów
- doradców restrukturyzacji
- księgowe

Poszukujemy:

Dynamicznie rozwijająca się działalność wymaga od nas nieustannego rozwijania swoich zasobów ludzki. W obecnej sytuacji gospodarczej poszukujemy następujących przedstawicieli zawodów:

- Główny księgowy / Starszy Księgowy

- Doradca Restrukturyzacyjny

- Telemarketer/ Doradca klienta

 

Proces rekrutacji

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, dołączając CV i List motywacyjny

Nasz konsultant z działu kadr oddzwoni do Ciebie celem umówienia rozmowy kwalifikacyjnej

Spotkanie odbywa się u nas w biurze, biurze franczyzobiorcy lub przez videokomferencje

Jeżeli nadajemy na tych samych falach to podpisujemy umowę, a jeśli nie to trudno, każdy idzie w swoją stronę i życie toczy się dalej, może później będzie lepszy moment na nawiązanie współpracy. 

Imię i nazwisko
numer kontaktowy
Twój e-mail:
Stanowisko
Treść wiadomości:
CV i list motywacyjny
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Więcej

Więcej

Więcej

Effective Advisor sp. z o.o.

ul. Komuny Paryskiej 110A

32-020 Kraków

KONTAKT