Effective Advisor sp. z o.o.

ul. Komuny Paryskiej 110A

32-020 Kraków

KONTAKT  

Kodeks dobrych praktyk

 

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby być źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. 

Tworzymy wspólnotę 

 

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem budujemy społeczność. 

 

Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Jesteśmy członkiem Centrum Inicjatyw Zawodowych oraz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki

 

Synergia Kancelaryjna

 

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

 

Współpraca 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, energię i świeżą krew. Szukamy partnerów i współpracowników, mających nawyk nieustannego doskonalenia się

 

785 -474-107

biuro@effectiveadvisor.pl


Wypełnij formularz on-line

Profesjonalna kadra

Naszym zespołem kierują ludzie po studiach związanych z energetyką oraz OZE na AGH, a także o prawniczo-ekonomicznym wykształceniu. Taka mieszanka pozwala na zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie. 

Doświadczeni monterzy

Współpracujemy wyłączenie z  monterami posiadającymi doświadczeniu na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów  PV oraz doradców technicznych. 

Zainwestuj w fotowoltaike!

Podnieś wartość swojej nieruchomości

Obniż wydatki na prąd do kilku złotych rocznie

Zadbaj o środowisko naturalne oraz zdrowie swoich najbliższych

Już dziś stań się właścicielem własnej mikroinstalacji fotowoltaicznej, zostań prosumentem!

 

 

Skontaktuj się już teraz i poznaj szacunkową ofertę!

Rodzaj inwestycji
Wysokość rachunku za prąd
Adres
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kompleksowa usługa — od pierwszego kontaktu do końca trwania gwarancji!

Falownik >>

Fronius

Założona w Austrii w 1945 roku firma Fronius jest światowym dostawcą wysokiej jakości falowników. Ponieważ wszystkie produkty są nadal produkowane w Europie, firma Fronius jest zobowiązana do przestrzegania zasad niezawodności i elastyczności, aby osiągnąć zoptymalizowany projekt systemu zarówno do celów mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dumnie niezależna i nadal należąca do rodziny firma Fronius dąży do zapewnienia długoterminowych rozwiązań energetycznych dla lepszego świata, świata, w którym możemy wytwarzać, dystrybuować, przechowywać i zużywać energię ze źródeł odnawialnych. Dzięki łatwej instalacji, prostym interfejsom komunikacyjnym i aktywnemu chłodzeniu w celu maksymalizacji wykorzystania energii falowniki firmy Fronius zyskał międzynarodową renomę jednego z najlepszych na świecie.

 

Wykorzystaj przysługujące ulgi i dotacje

Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych

Zadbaj o środowisko - redukuj CO2

Obniż rachunek za prąd

Przejdź do kalkulatora PV

Kalkulator fotowoltaiki

  • Chcesz wiedzieć ile modułów potrzebujesz?
  • Jak duża zajmują powierzchnie?
  • Ile kosztuje instalacja?
  • Jak wiele zaoszczędzisz przez najbliższe lata?
  • Ile odliczysz sobie w podatku dochodowym?

 

Nasz kalkulator policzy to wszystko biorąc pod uwagę profil klienta, pokrycie dachu, jego kierunek oraz przysługujące dotacje!

Podnieś wartość nieruchomości

Weź kredyt w cenie rachunku za prąd

Firma aktywnie chwali się w mediach społecznościowych rozwiązaniami online - monitorowanie Wi-Fi jest standardem we wszystkich falownikach za pośrednictwem platformy Fronius Solar.Web. Dodanie licznika Fronius Smart umożliwia monitorowanie wytwarzania i zużycia energii i może być używane jako kompletny system monitorowania energii w domu. Bezpłatna aplikacja solarweb na smartfony jest również dostępna dla systemu Android lub iOS. Istnieje również możliwość dodania Fronius Ohmpilot, który jest zaprojektowany do automatycznego wykorzystywania nadmiaru energii słonecznej do podgrzewania wody.

Falowniki Froniusa nadają się zarówno do rozwiązań domowych (Primo i Galvo) jak również rozwiązań komercyjnych (Symo i Eco). Jest to produkt klasy premium, jednak jak mówi się w branży „najtańszy produkt będzie kosztował więcej w dłuższej perspektywie”. Innymi słowy decydując się na ten produkt należy nie patrzyć na cenę, ale całokształt kosztów (napraw, wymiany). Falownik Froniusa, jeśli został zarejestrowany online, może mieć przedłużoną gwarancję sięgającą 10 lat.