Effective Advisor sp. z o.o.

ul. Komuny Paryskiej 110A

32-020 Kraków

KONTAKT  

Kodeks dobrych praktyk

 

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby być źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. 

Tworzymy wspólnotę 

 

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem budujemy społeczność. 

 

Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Jesteśmy członkiem Centrum Inicjatyw Zawodowych oraz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki

 

Synergia Kancelaryjna

 

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

 

Współpraca 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, energię i świeżą krew. Szukamy partnerów i współpracowników, mających nawyk nieustannego doskonalenia się

 

785 -474-107

biuro@effectiveadvisor.pl


Wypełnij formularz on-line

Fotowoltaika dla biznesu

Inspiracje

Finansowanie

Motywacja

Profesjonalna kadra

Naszym zespołem kierują ludzie po studiach związanych z energetyką oraz OZE na AGH, a także o prawniczo-ekonomicznym wykształceniu. Taka mieszanka pozwala na zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie. 

Kompleksowa usługa — od pierwszego kontaktu do końca trwania gwarancji!

Doświadczeni monterzy

Współpracujemy wyłączenie z  monterami posiadającymi doświadczeniu na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów  PV oraz doradców technicznych. 

Powiązane artykuły

Ruszyła dotacja krakowska

Program mój prąd nowy nabór

Kolejny nabór programu czyste powietrze

 

W naszych projektach dla przedsiębiorstw staramy się maksymalizować funkcjonalność instalacji fotowoltaicznej. Moźliwe jest wykorzystanie instalacji jako zadaszenia parkingu przed centrum handlowym, czy biurowcem, włączeniem modułów na trwałe w bryłę budynku, stworzenie za pomocą modułów zadaszenia budującego lobby na dachu biurowca, wykorzystanie jej  jako waty samochodowej wraz ze stacją ładowania pojazdów. 

Powyższe zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy, aby zainspirować inwestorów do nowego spojrzenia na fotowoltaike. 

Stale monitorujemy dostępne wsparcie dla biznesu w zakresie pozyskania środków na termomodernizację ich obiektów od prądu, ogrzewania, po klimatyzację, dzięki czemu w naszych rozwiązaniach pojawia sie synergia techniczna pozwalająca na podniesienie jakości dostarczanych produktów. 

 

W obecnym stanie prawnym możliwe jest pozyskanie częściowo umarzalnych pożyczek, niskooprocentowanych kredytów oraz dotacji na część lub całość projektów, a także odliczenia wydatku na inwestycje jako kosztów kwalifikowanych. Dla przedsiębiorstw są również zorganizowane dotacje lub inne formy wsparcia na szczeblu regionalnym, dlatego realny koszt danej inwestycji dla różnych przedsiębiorców może się różnić lokalnie i wycena każdorazowo jest dokonywana na podstawie indywidualnych ustaleń biorąc pod uwagę zakres prac, potrzebne nakłady i możliwe dofinansowanie. 

Finansowanie: 

W obecnej sytuacji funkcjonuje cały szereg dotacji i ulg na poziomie krajowym. Najbardziej znane to: program czyste powietrze, program stop smog (dla domów ubogich energetycznie), program "mój prąd", ulga termomodernizacyjna. Jednak jest to tylko część dotacji możliwych do uzyskania. Istnieją również programy regionalne np. fundusze parasolowe dla określonych gmin (rof.pl oferuje obniżkę na poziomie 80%), czy gminne programy pojawiające się sezonowo np. dotacja krakowska (20', 21' wynosiła 15tys. na fotowoltaikę, ale nie więcej niż 100% kosztów). 

Określenie realnej ceny jaką zapłaci się za zakup instalacji fotowoltaicznej będzie podyktowane sposobem wykorzystania w/w programów wsparcia. 

Inspiracje:

Sama instalacja fotowoltaiczna ze względu na bardzo przyjazną do montażu konstrukcje - składającą się z modułów fotowoltaicznych, okablowania, konstrukcji, śrubek, falownik, zabezpieczeń dc/ac, itp - pozwala na funkcjonalne wykorzystanie nieużytkowanej przestrzeni - powierzchni dachu, lub nadania gruntowi nowych zadań. Z modułów można wznieść Wate samochodową połączoną ze stacją ładowania pojazdu, Pergolie pod którą można się schować w letni ciepły dzień, jak również nadaje się częściowo pod uprawy określonych roślin ze względu na zaciemnienie pod stolarzem oraz ograniczenie wilgoci od deszczu. Dla inwestorów pragnących wykorzystać przestrzeń działki, nasze biuro projektowe jest gotowe przedstawić niestandardowe rozwiązania - zadaszenie basenu, postawienie magazynu itp. itd. 

Podstawową rolą przedsiębiorca jest pomnażanie majątku. Osiągnięcie wyższej rentowności jest możliwe nie tylko przez zwiększenie wolumenu sprzedaży, podniesienie marż, ale również przez obniżenie kosztów prowadzonej działalności gospodarczej. Budowa własnej instalacji fotowoltaicznej dla przedsiębiorstwa będzie inwestycją obniżającą jego rachunek, podnoszącą wartość budynków, na których jest stawiana, ale również będzie miała wartość na wizerunek przedsiębiorstwa w ratingach ESG, czyli pozafinansowych sprawozdaniach, coraz bardziej wymaganych w obrocie papierami wartościowymi. Możliwość inwestycji w fotowoltaikę również może skłonić do pewnego rebrandingu i kreowania się na markę przyjazną środowisku, co może być pozytywnie odczytywane przez konsumentów, zwłaszcza w tych sektorach gospodarki, które są największymi wytwórcami CO2 (transport, branża spożywcza). 

 

W naszych projektach dla przedsiębiorstw staramy się maksymalizować funkcjonalność instalacji fotowoltaicznej. Moźliwe jest wykorzystanie instalacji jako zadaszenia parkingu przed centrum handlowym, czy biurowcem, włączeniem modułów na trwałe w bryłę budynku, stworzenie za pomocą modułów zadaszenia budującego lobby na dachu biurowca, wykorzystanie jej  jako waty samochodowej wraz ze stacją ładowania pojazdów. 

Ruszyła dotacja krakowska

Program mój prąd nowy nabór

Kolejny nabór programu czyste powietrze

 

Zainwestuj w fotowoltaike!

Podnieś wartość swojej nieruchomości

Obniż wydatki na prąd do kilku złotych rocznie

Zadbaj o środowisko naturalne oraz zdrowie swoich najbliższych

Już dziś stań się właścicielem własnej mikroinstalacji fotowoltaicznej, zostań prosumentem!

 

 

Skontaktuj się już teraz i poznaj szacunkową ofertę!

Rodzaj inwestycji
Wysokość rachunku za prąd
Adres
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Weź kredyt w cenie rachunku za prąd

Wykorzystaj przysługujące ulgi  i dotacje

Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych

Zadbaj o środowisko - redukuj CO2

Obniż rachunek za prąd

Przejdź do kalkulatora PV

Kalkulator fotowoltaiki

  • Chcesz wiedzieć ile modułów potrzebujesz?
  • Jak duża zajmują powierzchnie?
  • Ile kosztuje instalacja?
  • Jak wiele zaoszczędzisz przez najbliższe lata?
  • Ile odliczysz sobie w podatku dochodowym?

 

Nasz kalkulator policzy to wszystko biorąc pod uwagę profil klienta, pokrycie dachu, jego kierunek oraz przysługujące dotacje!

Podnieś wartość nieruchomości