Effective Advisor sp. z o.o.

ul. Komuny Paryskiej 110A

32-020 Kraków

KONTAKT  

Kodeks dobrych praktyk

 

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby być źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. 

Tworzymy wspólnotę 

 

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem budujemy społeczność. 

 

Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Jesteśmy członkiem Centrum Inicjatyw Zawodowych oraz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki

 

Synergia Kancelaryjna

 

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

 

Współpraca 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, energię i świeżą krew. Szukamy partnerów i współpracowników, mających nawyk nieustannego doskonalenia się

 

785 -474-107

biuro@effectiveadvisor.pl


Wypełnij formularz on-line

SZKOLENIA

UBEZPIECZENIE

SERWIS

ONE- STEP-SHOP

FINANSOWANIE

PODATKI

DOTACJA

Przykładamy najwyższą staranność do projektowanych instalacji fotowoltaicznych. Niezależnie od skali, odpowiednio zaplanowana instalacja pozwala na uniknięcie awarii ze względu na zaciemnienie modułów,  zniszczenie mechaniczne oraz dewastacje.

W celu dobrania odpowiedniej instalacji do potrzeb klienta, doradca techniczny ogląda osobiście nieruchomość dla której ma być założona instalacja fotowoltaiczna. Określa zapotrzebowanie na energię, wielkość instalacji, wstępnie ocenia czy jest odpowiednia przestrzeń na dachu lub gruncie. 

Staramy się wykonać montaż instalacji fotowoltaicznej w możliwie najkrótszym czas. Wykorzystujemy do tego profesjonalne ekipy fotowoltaiczne przeszkolone z naszych standardów obsługi klienta. Wraz z montażem dokonujemy odpowiednich zgłoszeń.

Zakup instalacji fotowoltaicznej to nie mały wydatek, jednak w Effective Advisor wiemy jak pozyskać finansowanie na jego zakup bez nadwyreżania domowego budżetu, przy racie zbliżonej lub niższej miesięcznym rachunkom za prąd.

Jako firma konsultingowa jesteśmy na bieżąco z programami wspierającymi transformacje energetyczną w naszym kraju, zwłaszcza termomodernizację, czy odnawialne źródła energii. Stale monitorujemy i zgłaszamy naszych klientów do odpowiednich programów, niezależnie od profilu klienta.

Zajmujemy się zawodowo rozliczaniem podatków dla przedsiębiorstw. Nasze doświadczenie w kontaktach z urzędami możesz wykorzystać przy uldze termomodernizacyjnej. Znając temat z wielu perspektyw, unikniemy nieprzyjemnych sytuacji.

W trosce o najwyższy poziom świadczonych usług, jesteśmy w pełni dyspozycyjni. Chociaż fotowoltaika jest względnie bezpieczna w razie jakichkolwiek zastrzeżeń jesteśmy pod telefonem dzień i noc. 

Prowadzimy stale szkolenia sprzedażowe fotowoltaiki oraz systemów grzewczych. Zajmujemy się rozpowszechnianiem wiedzy o dotacjach i ulgach związanych z OZE, dla firm fotowoltaicznych, księgowych, doradców podatkowych, gmin oraz parafii. 

Projekt

Audyt

Montaż

Szkolenia

Serwis

Ubezpieczenie

Dotacja

Podatki

Finansowanie

Liczne sytuacje losowe mogą spotkać każdego. Jeśli znana jest Ci zasada bankierska, że swoją inwestycję należy chronić, zapewniamy ubezpieczenie od wszelkich możliwych nieszczęść związanych z nieruchomością i fotowoltaika włącznie. 

Profesjonalna kadra

Naszym zespołem kierują ludzie po studiach związanych z energetyką oraz OZE na AGH, a także o prawniczo-ekonomicznym wykształceniu. Taka mieszanka pozwala na zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie. 

Doświadczeni monterzy

Współpracujemy wyłączenie z  monterami posiadającymi doświadczeniu na rynku OZE oraz z pełną gamą uprawnień SEP D + E, UDT OZE. W Naszym składzie znajdziecie również architektów  PV oraz doradców technicznych. 

Zainwestuj w fotowoltaike!

Podnieś wartość swojej nieruchomości

Obniż wydatki na prąd do kilku złotych rocznie

Zadbaj o środowisko naturalne oraz zdrowie swoich najbliższych

Już dziś stań się właścicielem własnej mikroinstalacji fotowoltaicznej, zostań prosumentem!

 

 

Skontaktuj się już teraz i poznaj szacunkową ofertę!

Rodzaj inwestycji
Wysokość rachunku za prąd
Adres
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dla domu

Dla rolnika

Dla biznesu

Kompleksowa usługa — od pierwszego kontaktu do końca trwania gwarancji!

Wykorzystaj przysługujące ulgi i dotacje

Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych

Zadbaj o środowisko - redukuj CO2

Obniż rachunek za prąd

Przejdź do kalkulatora PV

Kalkulator fotowoltaiki

  • Chcesz wiedzieć ile modułów potrzebujesz?
  • Jak duża zajmują powierzchnie?
  • Ile kosztuje instalacja?
  • Jak wiele zaoszczędzisz przez najbliższe lata?
  • Ile odliczysz sobie w podatku dochodowym?

 

Nasz kalkulator policzy to wszystko biorąc pod uwagę profil klienta, pokrycie dachu, jego kierunek oraz przysługujące dotacje!

Podnieś wartość nieruchomości

Weź kredyt w cenie rachunku za prąd